Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 5 » Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
19.47.38
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

Jemi në shekullin e 21 por Zotat e Malit Olimp ekzistojnë akoma dhe nuk janë aspak të kënaqur. Vetëtimat e Zeusit janë vjedhur dhe Percy është i dyshuari kryesor. Edhe më shumë shqetësuese është zhdukja e nënës së Percy. Ndërkohë që Percy e gjen veten mes zemërimit të Zotave ai dhe shokët e tij përpiqen të gjejnë hajdutin e vërtetë, të shpëtojnë mamanë e tij dhe të zbulojnë sekretin…

"Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief (2010)"
Genre: Adventure Fantasy
Release: February 2010
Length: 118 min
Rate: 82%

Percy Jackson & the Olympians : The Linghtning Thief Kiliko Ketu per te shikuar ket filum Pjesa e 1 / Click here for watching this movie Percy Jackson & the olympians : The Lightning Thief Part 1

Percy Jackson & the Olympians : The Linghtning Thief Kiliko Ketu per te shikuar ket filum Pjesa e 2 / Click here for watching this movie Percy Jackson & the olympians : The Lightning Thief Part 2

Category: Adventure | Views: 465 | Added by: Hack3r-AdvaN | Rating: 5.0/1
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2018

                                                                                                      Site created in uCoz