Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Vjen Nje Counteer Strike Me i Ri HD ne Dispozicion nga Hack - Team Ne ket CS mundeni Online me lu edhe me Servara te Counter Strike 1.6 . KY CS 1.9 HD Eshte Prodhim nga Hack - Team me Partner FSK Killers . Ky Konter Eshte ne HD dhe vjen extra me Patch-in me te ri .

-

-

Nje Foto Nga Counter Strike 1.9 HD kunder Conuter Strike 1.6

Ne foto nuk po doket shum HD sepse fotot jan ne madhsi shum te vogel . Merrni Kete CS dhe binduni edhe vet qfar CS HD osht . ( SXE e CS 1.6 nuk i bon ) Vetem me Servera Pa SXE te CS 1.6 Muni mu ludh , kur te lidhni me server te CS 1.6 ty ta qet HD CS tane . Munden edhe me maru Server edhe ju ne CS 1.9 Online

Ja Linku Per Downloadim ( Nxierrje e CS 1.9 ) Mirror :

( 282 MB )

http://www.megaupload.com/?d=0A89O28N

______________________________________________________________________________

--- > KUJDES < ---

Kur Te Kryni Instalimin e Counter Strike 1.9 HD . Hini ne Counter Strike 1.9 HD dhe te lidh Direkt me Half Life , Pastaj ju DUHET TE HYNI NE ----- > CHANGE GAME < ----- dhe pastaj aty ta qet Counter Strike 1.9 dhe ju Hini change game perseri dhe te del CS 1.9 HD .

NE KETE COUNTER STRIKE 1.9 HD NUK MUND APSOLUTIKISHT QICA ( CHEATS ) ME SHTI SEPSE ESHTE E MBROJTME PER KETE ARSYE NE E KEMI BER MU LIDH MAS PARI ME LOJEN -- HALF LIFE -- PASTAJ CHANGE GAME E KI COUNTER STRIKE 1.9 HD .

biggrin Binduni edhe Vet . Ju Faliminderit per Mirekuptim . Me Respekt Hack - Team . cool

______________________________________________________________________________

Translate in English
______________________________________________________________________________

Coming Counteer A Strike With New HD available from Hack - Team CS on this can even play online with the Counter Strike 1.6 Servers. This is CS 1.9 HD Production by Hack - Team with Partner KSF Killers. This is Conter in HD and comes with extra patch in the new.

A Photo Of Counter Strike 1.9 HD against Conuter Strike 1.6

In the picture is not much HD docks because pictures are very small in size.

Download This Counter Strike 1.9 and i garanted you this is in a very high defination and it's so fun

this cs can not connected with sxe about you can connect in server from Counter Strike 1.6

Here's the link for Downloadim (download of CS 1.9) Mirror:

http://www.megaupload.com/?d=0A89O28N

Warning :
_________

When you finished the installation of CS 1.9 HD . Play the Game About Game connected with Half Life . you must Go in Meny Change Game ang go Counter Strike 1.9 .

Kyqu
KërKo

Calendar

«  Korrik 2021  »
DiMaMeEjPrSh
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2021

                                                                                                      Site created in uCoz