Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » Family
The Last Airbender Quality: wacko

The story follows the adventures of Aang, a young successor to a long line of Avatars, who must put his childhood ways aside and stop the Fire Nation from enslaving the Water, Earth and Air nations.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Adventure , Family , Fantasy
Re ... Lexo më shumë »

Category: Family | Views: 656 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Korrik/13

Quality : biggrin

12 vjeçari Dre Parker mund të ishte fëmija më i njohur në Detroit, por puna e mamasë i detyron ato të transferohen në Kinë. Dre sapo mbërrin atje krijon simpati për shoqen e klasës Mei Ying por duke pasur prejardhje nga kultura të ndryshme kjo miqësi është e pamundur. Gjërat shkojnë edhe më keq kur Dre ... Lexo më shumë »

Category: Family | Views: 593 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Korrik/09

Historia fillon me Gokun, i cili kërkon të mbledhë të shtatë topat e dragoit. Nga këto ai ka vetëm një, në mënyrë që të parandalojë të keqen meqë Piccolo do ti të përdorë topat e dragoit për të kontrolluar botën. Goku do të bëjë të pamundurën për ti marrë para Piccolos.

... Lexo më shumë »

Category: Family | Views: 633 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Yjet e muzikës, Alvin, Simon dhe Teodor tani janë në përkujdesjen e nipit të Dejv, Sevill. Djemtë duhet të fitojnë një konkurs mes bandave muzikore për të ruajtur programin muzikor të shkollës së tyre, duke fituar 25.000 $. Gjatë konkursit ketrushat do të takohen me disa këngëtare të tjera si ata, Vajzat Ketrusha – Britani, Elaonor dhe Xheneta… dhe këtu ngjarje ... Lexo më shumë »

Category: Family | Views: 679 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Kyqu
KërKo

Calendar

«  dhjetor 2021  »
DiMaMeEjPrSh
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2021

                                                                                                      Site created in uCoz