Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » Thriller

Cobb mund të hyjë në ëndrrat e njerëzve, dhe kompani të ndryshme e punësojnë atë që të vjedhë sekrete të bizneseve nga rivalët e tyre. Saito, një njeri i pushtetshëm, do që Cobb të mos marrë informacione, por të ngulisë një ide në mendjen e kundërshtarit të tij. Si shpërblim Saito do ta kthejë atë tek fëmijët tij.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Thriller , Fantasy
Release: ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 939 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Gusht/18

Quality : biggrin

Një triller psikologjik që ka në qëndër një investigues dhe një agjent të FBI që duan të detyrojnë një terrorist të dyshuar, ti tregojë vendodhjen e tre bombave nukleare të vendosura në USA.

"Watch Unthinkable"
Genre: Drama / Thriller
Release: 2010 June
Length: 1H., 37 ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 718 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : smile

Një lëndë kimike fillon ti transformojë banorët e Ogden Mars, Iowa në psikopatë të dhunshëm. Sherifi David Dutton mundohet të kuptojë çfarë po ndodh… Ai së bashku me gruan dhe dy banorë të tjerë të painfektuar përpiqen të luftojnë për mbijetesë.

"Watch The Crazies (2010)"
Genre: Action / Dram ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 744 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

  Quality : biggrin

E gjithë bota është në dijeni të jetës së dyfishtë si superheroi i armatosur Iron Man të bilionerit Tony Start (Robert Downey Jr.) dhe atij i duhet të përballet me presionin e qeverisë, shtypit dhe publikut për të ndarë tekn ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 716 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/17

Në qytezën e Rocky Branch, Texas, shtëpia e Workley do të bëhet e njohur në internet si “The Final”. Dane do të jetë kryetari i një grupi adoleshentësh të cilët do të duan të hakmerren ndaj viteve përulje prej studentëve të tjerë në shkollën e mesme Hohn. Për të planifikuar këtë natë tmerri ato do të bazohen në filmat horror që kanë parë. Pasi kanë gati shtëpinë afër liqenit që xhaxhai ... Lexo më shumë »
Category: Thriller | Views: 693 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/12

Vrasja e parë në Antarktidë u zbulua dhe policja Kary Stetko duhet të mesoje se si ndodhi, kush fshihet pas kësaj edhe pse 90% e njerëzve e braktisin zonën, për shkak të arritjes së dimrit gjashtë mujor.

"Whiteout"
Genre: Action / Crime / Drama / Mystery / Thriller
Release: 2009 September
Length: 1H., 41 min.
Rate: 67%

... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 589 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Filmi flet për një njeri, i cili 10 vjet pasi gruaja dhe vajza e saj vriten brutalisht, kthehet për të vendosur drejtësi kundër vrasësve. Hakmarrja e tij nuk rrezikon vetëm njeriun që pati mëshirë për vrasësit por edhe sistemin dhe gjithë qytetin.

"Law Abiding Citizen"
Genre: Drama / Thriller
Release: 2009 October
Length: 1H., 48 min.
Views: 0
Rate: 79%

... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 627 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Në vitin 2019 një murtajë shndërroi gati çdo njeri në vampir. Edward Dalton, një njeri i kthyer në vampir i cili punon për një firmë farmaceutike po merret me prodhimin e një gjaku artificial i cili do të plotësojë nevojat e vampirëve dhe do të shpëtojë njerëzimin. Por gjërat fillojne të ndryshojnë kur ai njeh dikë që është kthyer nga vampir përsëri në njeri normal.

"Daybreakers"
... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 726 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Raizo është një nga vrasësit më të mëdhenj në botë. Banda Ozunu, një shoqëri sekrete e cila është e panjohur nga të gjithë, megjithese qënja e saj quhet legjendë, e kishte marrë nga rrugët që kur ishte fëmijë dhe e kishte stërvitur që të bëhej një vrasës i pamëshirshëm. Por vrasjet e pamëshirshme që bëheshin dhe pikërisht vrasja e Kirioks e bëjnë atë edhe më të rrezikshëm.

"Ninja Assas ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 895 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Një vrasës i thjeshtë vret një shpërndarës droge pa e kuptuar se kishte bërë një gabim të madh. Shpërndarësi i drogës punonte për kriminelin dhe bosin më të madh në vend.

"Wrong Turn At Tahoe"
Genre: Crime / Thriller
Release: 2009 November
Length: 1H., 30 min.
Rate: 85%

... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 637 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Pas një kohe të gjatë në burg, Arkin (Josh Stewart) e mbaron dënimin dhe gjen punë si mekanik. Megjithatë ai vendos të vjedhë pronarin e tij që të mund të paguajë ish-gruan e tij (Daniella Alonso). Gjatë përpjekjes për të vjedhë shtëpinë e pronarit të tij ai së bashku me familjen e pronarit e gjejnë vetën në mëshirën e “The Collector”. Shtëpia kthehet në një labirint të mbushur me kurthe. Skenari është shkr ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 701 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Kur një çift të rinjsh hyjnë në një shtëpi të re, në provincë, që në pamje të parë dukej shumë e qetë, ato fillojnë të shqetësohen nga një prezencë që nuk është demonike por shumë aktive në naten e zezë. Kjo prezencë duket të interesohet më shumë për Keitin një studente, e cila në tërë jetën e saj ndjente se diçka nuk e linte rehat. Mika i dashuri i saj harxhon një shumë të madh ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 671 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Cliff dhe Cydney janë një çift i ri që pëlqejnë aventurat dhe janë duke festuar muajin e tyre të mjaltit në një ndër plazhet më të bukura dhe të vetmuara të Hawaiit. Duke udhëtuar në natyrën e egër, në shtegje të izoluar, ata besojnë se kanë gjetur parajsën. Por kur çifti takon një grup ekskursionistësh të frikësuar, të cilët diskutojnë rreth vrasjes së një çifti të sapomartuar në ishull, a ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 763 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Një roje i ri i një kamioni të blinduar të një kompanie, detyrohet nga bashkëpunëtorët e tij më të vjetër të vjedhë një kamion me 42 milion dollarë. Por një e çarë në planin e tyre thuajse të pagabueshëm fillon të përçajë grupin dhe kjo mund të çojë në një zgjidhje vdekjeprurëse.

"Watch Armored"
Genre: Action / Drama / Thriller
Release: 2009 December
Length: 1H., 28 min.
Ra ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 764 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Pasi përfundimish u kapën vrasësi serial dhe “magjistari” i padukshëm Lordi BlackWood, detektivi SherLock Holmes dhe asistenti i tij Dr.Watson, mbyllin edhe një çështje tjetër me sukses. Por kur BlackWood në mënyrë misterioze zgjohet nga varri dhe rifillon vrasjet, Holmesi duhet të fillojë edhe një herë gjuetinë e tij. Çdo gjë do të kthehet përseri në serinë e vrasjeve, mas ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 904 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

D.Washington detyrohët të humbë shumë në peshë për të luajtur një luftëtar të vetmuar, Ilainin që përshkon gjithë Amerikën për të mbrojtur një libër të shenjtë. Ilai është një njeri i thjeshtë, dhe i zgjedhur nga Zoti për të realizuar një vepër të rrezikshme, me kosto personale. Duhet të shpiejë librin e shënjtë në vendin e duhur dhe kjo nuk është aspak e thjeshtë për tu realizuar.

... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 663 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Jashtë, në rrugë, në një restorant bëhet një betejë e paparë për të mbijetuar raca njerëzore. Kur Zoti e humbi besimin tek njerëzit, Ai dërgoi një ushtri me ëngjëj për ta shkatërruar këtë botë. Shpresa e vetme e njerëzimit ishte një grup me të panjohur që ishin të bllokuar në një lokal të vogël dhe të ndihmuar nga ëngjëlli kryesor Michael.

"Legion"
Genre: Action / Fantasy / Horror / ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 826 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Gjatë ditës së garave të makinave që në fakt duhej të ishte me shumë aksion dhe emocionuese, Nik O’Banon ka një parashikim të tmerrshëm: një grumbull ngjarjesh të çuditshme shkaktojnë karambole masive makinash. Makinat e djegura shpërthejnë dhe fragmentet vrasin dhunshëm shokët e tij, ndersa pjesa e sipërme e shkallëve ku rri ulur rrëshket dhe e shtyp. Duke u zgjuar nga kjo ëndërr e tmerrshme, ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 685 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Michael Myers është ende i lirë dhe më i rrezikshëm se kurrë. Laurie Strode dërgohet menjëherë në spital për t’u trajtuar nga plagët e krijuara nga vellai i saj një orë më parë. Megjithatë Michael nuk është shumë larg dhe do të vazhdojë vrasjet e tija në këtë Halloween derisa ai merr motrën e tij të gjithën për vete.

"Watch Halloween II"
Genre: H ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 654 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Kyqu
KërKo

Calendar

«  dhjetor 2021  »
DiMaMeEjPrSh
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2021

                                                                                                      Site created in uCoz