Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » Horror
Quality : smile

Një lëndë kimike fillon ti transformojë banorët e Ogden Mars, Iowa në psikopatë të dhunshëm. Sherifi David Dutton mundohet të kuptojë çfarë po ndodh… Ai së bashku me gruan dhe dy banorë të tjerë të painfektuar përpiqen të luftojnë për mbijetesë.

"Watch The Crazies (2010)"
Genre: Action / Drama ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 779 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

Në qytezën e Rocky Branch, Texas, shtëpia e Workley do të bëhet e njohur në internet si “The Final”. Dane do të jetë kryetari i një grupi adoleshentësh të cilët do të duan të hakmerren ndaj viteve përulje prej studentëve të tjerë në shkollën e mesme Hohn. Për të planifikuar këtë natë tmerri ato do të bazohen në filmat horror që kanë parë. Pasi kanë gati shtëpinë afër liqenit që xhaxhai ... Lexo më shumë »
Category: Horror | Views: 718 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/12

Pas një kohe të gjatë në burg, Arkin (Josh Stewart) e mbaron dënimin dhe gjen punë si mekanik. Megjithatë ai vendos të vjedhë pronarin e tij që të mund të paguajë ish-gruan e tij (Daniella Alonso). Gjatë përpjekjes për të vjedhë shtëpinë e pronarit të tij ai së bashku me familjen e pronarit e gjejnë vetën në mëshirën e “The Collector”. Shtëpia kthehet në një labirint të mbushur me kurthe. Skenari është shkr ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 788 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Kur një çift të rinjsh hyjnë në një shtëpi të re, në provincë, që në pamje të parë dukej shumë e qetë, ato fillojnë të shqetësohen nga një prezencë që nuk është demonike por shumë aktive në naten e zezë. Kjo prezencë duket të interesohet më shumë për Keitin një studente, e cila në tërë jetën e saj ndjente se diçka nuk e linte rehat. Mika i dashuri i saj harxhon një shumë të madh ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 605 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Cliff dhe Cydney janë një çift i ri që pëlqejnë aventurat dhe janë duke festuar muajin e tyre të mjaltit në një ndër plazhet më të bukura dhe të vetmuara të Hawaiit. Duke udhëtuar në natyrën e egër, në shtegje të izoluar, ata besojnë se kanë gjetur parajsën. Por kur çifti takon një grup ekskursionistësh të frikësuar, të cilët diskutojnë rreth vrasjes së një çifti të sapomartuar në ishull, a ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 613 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Gjatë ditës së garave të makinave që në fakt duhej të ishte me shumë aksion dhe emocionuese, Nik O’Banon ka një parashikim të tmerrshëm: një grumbull ngjarjesh të çuditshme shkaktojnë karambole masive makinash. Makinat e djegura shpërthejnë dhe fragmentet vrasin dhunshëm shokët e tij, ndersa pjesa e sipërme e shkallëve ku rri ulur rrëshket dhe e shtyp. Duke u zgjuar nga kjo ëndërr e tmerrshme, ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 596 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Michael Myers është ende i lirë dhe më i rrezikshëm se kurrë. Laurie Strode dërgohet menjëherë në spital për t’u trajtuar nga plagët e krijuara nga vellai i saj një orë më parë. Megjithatë Michael nuk është shumë larg dhe do të vazhdojë vrasjet e tija në këtë Halloween derisa ai merr motrën e tij të gjithën për vete.

"Watch Halloween II"
Genre: Horror / Thriller
Releas ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 638 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Në vitin 2019 një murtajë shndërroi gati çdo njeri në vampir. Edward Dalton, një njeri i kthyer në vampir i cili punon për një firmë farmaceutike po merret me prodhimin e një gjaku artificial i cili do të plotësojë nevojat e vampirëve dhe do të shpëtojë njerëzimin. Por gjërat fillojne të ndryshojnë kur ai njeh dikë që është kthyer nga vampir përsëri në njeri no ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 622 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/06

Jashtë, në rrugë, në një restorant bëhet një betejë e paparë për të mbijetuar raca njerëzore. Kur Zoti e humbi besimin tek njerëzit, Ai dërgoi një ushtri me ëngjëj për ta shkatërruar këtë botë. Shpresa e vetme e njerëzimit ishte një grup me të panjohur që ishin të bllokuar në një lokal të vogël dhe të ndihmuar nga ëngjëlli kryesor Michael.

"Legion"
G ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 635 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/06

Lawrence Talbot, një fisnik i përhumbur, i kthen familjes së tij pronat e tyre pasi vëllai i tij zhduket. Më pas ai bashkohet me babain e tij për të gjetur të vellain dhe zbulon një fat të tmerrshëm për veten e tij. Ai gjithashtu mëson se një krijesë e egër po i vret banorët një nga një dhe një inspektor i dyshimtë, inspektori Aberline ka ardhur të hetojë këto ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 578 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/06

Një grup të rinjsh vendosin të kalojnë disa ditë pushime në Camp Crystal Lake, ku së shpejti ata do të ndeshen me Jason Voorhees. Kanë kaluar 6 muaj që nga zhdukja e grupit dhe vëllai i njëres prej tyre zbulon se Jason po i vret të gjithë një nga një.

"Friday the 13th"
Genre: Horror
Release: 2009 February
Length: 1H., 37 min.
Rat ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 619 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05 


Një psikopat i njohur si Qeshja sulmon tre vajza, tani të rritura, të cilat i kishte zgjedhur duke u bazuar në fëmijërinë e tyre. Tabitha (Katherine Winnick), Shelby (Laura Breckenridge) dhe Lisa bëhen objekti i një të çmenduri dhe vendosen në rrezik për jetën e tyre.
"Watch Amusement"
Genre: Horror / Thriller ... Lexo më shumë »
Category: Horror | Views: 572 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/02

Kyqu
KërKo

Calendar

«  dhjetor 2021  »
DiMaMeEjPrSh
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2021

                                                                                                      Site created in uCoz