Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » Comedy
Quality : biggrin

Kirky, një “5″ takon vajzën perfekte, por mungesa e besimit në vetvete dhe influenca e shokëve dhe familjes së tij fillon ta largojë atë nga kjo lidhje.

"She's Out of My League"
Genre: Comedy / Romance
Release: 2010 April
Length: 1H., 44 min.
Rat ... Lexo më shumë »

Category: Comedy | Views: 674 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/19

Quality : biggrin
Një lojë e padrejtë dhe e rrezikshme në ligën e hokejit, e çon atë në një dënim të pazakonshëm. Ai duhet të shërbejë një javë të tërë si Zanë Dhëmbësh, por nëse bën gabime do ti shtohet edhe një javë tjetër, “falas”…

"Watch Tooth Fairy (2010)"
Genre: Fantasy / Comedy
Release: 2010 ... Lexo më shumë »

Category: Comedy | Views: 647 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

10 vjet pas publikimit të filmit të parë American Pie, 3 djem të virgjër të pashpresë zbulojnë ’Biblen’ të fshehur në librarinë e shkollës në East Great Falls High. Fatkeqësisht për ta, libri dëmtohet dhe me këshilla të paplota, ‘Bibla’ do t’i udheheqë në një udhëtim shumë gazmor për të humbur virgjerinë.

"American Pie Presents The Book of Love"
Genre: Comedy
Rele ... Lexo më shumë »

Category: Comedy | Views: 561 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Kyqu
KërKo

Calendar

«  dhjetor 2021  »
DiMaMeEjPrSh
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2021

                                                                                                      Site created in uCoz