Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » Action

Cobb mund të hyjë në ëndrrat e njerëzve, dhe kompani të ndryshme e punësojnë atë që të vjedhë sekrete të bizneseve nga rivalët e tyre. Saito, një njeri i pushtetshëm, do që Cobb të mos marrë informacione, por të ngulisë një ide në mendjen e kundërshtarit të tij. Si shpërblim Saito do ta kthejë atë tek fëmijët tij.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Thriller , Fantasy
Release: ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 890 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Gusht/18

The Last Airbender Quality: wacko

The story follows the adventures of Aang, a young successor to a long line of Avatars, who must put his childhood ways aside and stop the Fire Nation from enslaving the Water, Earth and Air nations.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Adventure , Family , Fantasy
Re ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 605 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Korrik/13

Quality : biggrin

12 vjeçari Dre Parker mund të ishte fëmija më i njohur në Detroit, por puna e mamasë i detyron ato të transferohen në Kinë. Dre sapo mbërrin atje krijon simpati për shoqen e klasës Mei Ying por duke pasur prejardhje nga kultura të ndryshme kjo miqësi është e pamundur. Gjërat shkojnë edhe më keq kur Dre ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 691 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Korrik/09

Quality : smile

Ky film bazohet në lojën e famshme ku princi Dastan do të bashkohet me princeshën kokëfortë Tamina, për të ndaluar Nizamin të hapë Rërën e Kohës dhe të shkatërrojë botën.

"Prince of Persia 2010"
Genre: Action / Fantasy / Adventure / Romance
Release: 2010 June
Length: 1H., 56 ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 1125 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : sad

Rusiani Boyka i larguar nga dyluftimet në burg, tani merret vetëm me pastrimin e banjove. Ai do ti rikthehet përsëri boksit kur do të organizohet një turne me boksierët më të mirë nga të gjitha burgjet. Fituesi fiton lirinë.

"Undisputed III: Redemption"
Genre: Action
Release: 2010 June
... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 733 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : smile

Një lëndë kimike fillon ti transformojë banorët e Ogden Mars, Iowa në psikopatë të dhunshëm. Sherifi David Dutton mundohet të kuptojë çfarë po ndodh… Ai së bashku me gruan dhe dy banorë të tjerë të painfektuar përpiqen të luftojnë për mbijetesë.

"Watch The Crazies (2010)"
Genre: Action / Drama ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 762 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

  Quality : biggrin

E gjithë bota është në dijeni të jetës së dyfishtë si superheroi i armatosur Iron Man të bilionerit Tony Start (Robert Downey Jr.) dhe atij i duhet të përballet me presionin e qeverisë, shtypit dhe publikut për të ndarë tekn ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 803 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/17

”Ndeshja e Titanëve” është një luftë e madhe që do të ndodhë në qytetin grek Argos mes zotave dhe njerëzve. Perseus (Sam Worthington) u rrit si një peshkatar por në fakt është një gjysëm-perëndi. Perseus është djali i Zeusit (Liam Neeson) që do të marrë kontrollin pas vdekjes së familjes së tij. Vëllai i Zeusit, Hadi(Ralph Fiennes) është ai që ka vrarë familjen e tij, ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 635 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Vrasja e parë në Antarktidë u zbulua dhe policja Kary Stetko duhet të mesoje se si ndodhi, kush fshihet pas kësaj edhe pse 90% e njerëzve e braktisin zonën, për shkak të arritjes së dimrit gjashtë mujor.

"Whiteout"
Genre: Action / Crime / Drama / Mystery / Thriller
Release: 2009 September
Length: 1H., 41 min.
Rate: 67%

... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 671 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Në vitin 2019 një murtajë shndërroi gati çdo njeri në vampir. Edward Dalton, një njeri i kthyer në vampir i cili punon për një firmë farmaceutike po merret me prodhimin e një gjaku artificial i cili do të plotësojë nevojat e vampirëve dhe do të shpëtojë njerëzimin. Por gjërat fillojne të ndryshojnë kur ai njeh dikë që është kthyer nga vampir përsëri në njeri normal.

"Daybreakers"
... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 794 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Raizo është një nga vrasësit më të mëdhenj në botë. Banda Ozunu, një shoqëri sekrete e cila është e panjohur nga të gjithë, megjithese qënja e saj quhet legjendë, e kishte marrë nga rrugët që kur ishte fëmijë dhe e kishte stërvitur që të bëhej një vrasës i pamëshirshëm. Por vrasjet e pamëshirshme që bëheshin dhe pikërisht vrasja e Kirioks e bëjnë atë edhe më të rrezikshëm.

"Ninja Assas ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 787 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Turk and Rooster, dy detektivë të Departamentit të Policise të New York-ut, të cilët kanë qënë partnerë për një kohë të gjatë tani janë perballë një vrasësi serial, i cili po vret kriminelët sociopat. Ata të dy kanë probleme personale dhe kur fillojnë të bashkëpunojnë me një ekip më të ri Perez dhe Riley, mosmarrëveshjet midis çifteve të kolegëve janë të pashmangshme, veçanarisht tani që Turk po ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 669 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/07

Një roje i ri i një kamioni të blinduar të një kompanie, detyrohet nga bashkëpunëtorët e tij më të vjetër të vjedhë një kamion me 42 milion dollarë. Por një e çarë në planin e tyre thuajse të pagabueshëm fillon të përçajë grupin dhe kjo mund të çojë në një zgjidhje vdekjeprurëse.

"Watch Armored"
Genre: Action / Drama / Thriller
Release: 2009 December
Length: 1H., 28 min.
Ra ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 768 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Pasi përfundimish u kapën vrasësi serial dhe “magjistari” i padukshëm Lordi BlackWood, detektivi SherLock Holmes dhe asistenti i tij Dr.Watson, mbyllin edhe një çështje tjetër me sukses. Por kur BlackWood në mënyrë misterioze zgjohet nga varri dhe rifillon vrasjet, Holmesi duhet të fillojë edhe një herë gjuetinë e tij. Çdo gjë do të kthehet përseri në serinë e vrasjeve, mas ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 1044 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

D.Washington detyrohët të humbë shumë në peshë për të luajtur një luftëtar të vetmuar, Ilainin që përshkon gjithë Amerikën për të mbrojtur një libër të shenjtë. Ilai është një njeri i thjeshtë, dhe i zgjedhur nga Zoti për të realizuar një vepër të rrezikshme, me kosto personale. Duhet të shpiejë librin e shënjtë në vendin e duhur dhe kjo nuk është aspak e thjeshtë për tu realizuar.

... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 865 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Jashtë, në rrugë, në një restorant bëhet një betejë e paparë për të mbijetuar raca njerëzore. Kur Zoti e humbi besimin tek njerëzit, Ai dërgoi një ushtri me ëngjëj për ta shkatërruar këtë botë. Shpresa e vetme e njerëzimit ishte një grup me të panjohur që ishin të bllokuar në një lokal të vogël dhe të ndihmuar nga ëngjëlli kryesor Michael.

"Legion"
Genre: Action / Fantasy / Horror / ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 842 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Historia fillon me Gokun, i cili kërkon të mbledhë të shtatë topat e dragoit. Nga këto ai ka vetëm një, në mënyrë që të parandalojë të keqen meqë Piccolo do ti të përdorë topat e dragoit për të kontrolluar botën. Goku do të bëjë të pamundurën për ti marrë para Piccolos.

Kili ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 659 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/06

Ngjarjet ndodhin në Irak, gjatë pushtimit në vitin 2003 ku Komandanti Roy Miller dhe ushtarët e tij duhet të gjejnë armët e shkatërrimit në masë të cilat justifikonin praninë e trupave amerikanë aty. Veterani i CIA, Marty i thotë Miller që nuk ekziston asnjë armë e tillë dhe ato janë vetëm një justifikim për Amerikën që të instalojë pompat e naftës në Irak. Mil ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 716 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Kyqu
KërKo

Calendar

«  dhjetor 2021  »
DiMaMeEjPrSh
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2021

                                                                                                      Site created in uCoz