Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Korrik » 9 » The Karate Kid
20.12.50
The Karate Kid
Quality : biggrin

12 vjeçari Dre Parker mund të ishte fëmija më i njohur në Detroit, por puna e mamasë i detyron ato të transferohen në Kinë. Dre sapo mbërrin atje krijon simpati për shoqen e klasës Mei Ying por duke pasur prejardhje nga kultura të ndryshme kjo miqësi është e pamundur. Gjërat shkojnë edhe më keq kur Dre krijon armiqësi me garipin e klasës, Cheng. Për ta mposhtur atë Dre fillon të mësojë Kung Fu me Mr.Han.

"The Karate Kid (2010)"
Genre: Action , Drama , Family , Sport , See more
Release: 2010
Length: 11-Jun-2010
Views: 24667 (1 votes)
Rate: 100%

" The Karate Kid " Kiliko Ketu Per te shikuar ket filum ne FULL dhe HD / Click here for watch this movie FULL and HD

Category: Family | Views: 526 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 5.0/1
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Korrik 2010  »
DiMaMeEjPrSh
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz