Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo                                  Film / Movies    

   Filma me Titrat shqip / Audio English 


           

                                                                                                            

                                                                                                               

 


 

 

Cobb mund të hyjë në ëndrrat e njerëzve, dhe kompani të ndryshme e punësojnë atë që të vjedhë sekrete të bizneseve nga rivalët e tyre. Saito, një njeri i pushtetshëm, do që Cobb të mos marrë informacione, por të ngulisë një ide në mendjen e kundërshtarit të tij. Si shpërblim Saito do ta kthejë atë tek fëmijët tij.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Thriller , Fantasy
Release: ... Lexo më shumë »

Category: Fantasy | Views: 918 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Gusht/18

Cobb mund të hyjë në ëndrrat e njerëzve, dhe kompani të ndryshme e punësojnë atë që të vjedhë sekrete të bizneseve nga rivalët e tyre. Saito, një njeri i pushtetshëm, do që Cobb të mos marrë informacione, por të ngulisë një ide në mendjen e kundërshtarit të tij. Si shpërblim Saito do ta kthejë atë tek fëmijët tij.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Thriller , Fantasy
Release: ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 951 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Gusht/18

Cobb mund të hyjë në ëndrrat e njerëzve, dhe kompani të ndryshme e punësojnë atë që të vjedhë sekrete të bizneseve nga rivalët e tyre. Saito, një njeri i pushtetshëm, do që Cobb të mos marrë informacione, por të ngulisë një ide në mendjen e kundërshtarit të tij. Si shpërblim Saito do ta kthejë atë tek fëmijët tij.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Thriller , Fantasy
Release: ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 904 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Gusht/18

The Last Airbender Quality: wacko

The story follows the adventures of Aang, a young successor to a long line of Avatars, who must put his childhood ways aside and stop the Fire Nation from enslaving the Water, Earth and Air nations.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Adventure , Family , Fantasy
Re ... Lexo më shumë »

Category: Fantasy | Views: 1073 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Korrik/13

The Last Airbender Quality: wacko

The story follows the adventures of Aang, a young successor to a long line of Avatars, who must put his childhood ways aside and stop the Fire Nation from enslaving the Water, Earth and Air nations.

"The Last Airbender (2010)"
Genre: Action , Adventure , Family , Fantasy
Re ... Lexo më shumë »

Category: Adventure | Views: 1031 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Korrik/13

1 2 »
                                                                    
Kyqu
KërKo

Calendar

«  janar 2022  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2022

                                                                                                      Site created in uCoz