Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » qershor » 03
Quality : smile

Ky film bazohet në lojën e famshme ku princi Dastan do të bashkohet me princeshën kokëfortë Tamina, për të ndaluar Nizamin të hapë Rërën e Kohës dhe të shkatërrojë botën.

"Prince of Persia 2010"
Genre: Action / Fantasy / Adventure / Romance
Release: 2010 June
Length: 1H., 56 ... Lexo më shumë »

Category: Romance | Views: 951 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : smile

Ky film bazohet në lojën e famshme ku princi Dastan do të bashkohet me princeshën kokëfortë Tamina, për të ndaluar Nizamin të hapë Rërën e Kohës dhe të shkatërrojë botën.

"Prince of Persia 2010"
Genre: Action / Fantasy / Adventure / Romance
Release: 2010 June
Length: 1H., 56 ... Lexo më shumë »

Category: Adventure | Views: 965 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : smile

Ky film bazohet në lojën e famshme ku princi Dastan do të bashkohet me princeshën kokëfortë Tamina, për të ndaluar Nizamin të hapë Rërën e Kohës dhe të shkatërrojë botën.

"Prince of Persia 2010"
Genre: Action / Fantasy / Adventure / Romance
Release: 2010 June
Length: 1H., 56 ... Lexo më shumë »

Category: Fantasy | Views: 967 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : smile

Ky film bazohet në lojën e famshme ku princi Dastan do të bashkohet me princeshën kokëfortë Tamina, për të ndaluar Nizamin të hapë Rërën e Kohës dhe të shkatërrojë botën.

"Prince of Persia 2010"
Genre: Action / Fantasy / Adventure / Romance
Release: 2010 June
Length: 1H., 56 ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 1057 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : sad

Rusiani Boyka i larguar nga dyluftimet në burg, tani merret vetëm me pastrimin e banjove. Ai do ti rikthehet përsëri boksit kur do të organizohet një turne me boksierët më të mirë nga të gjitha burgjet. Fituesi fiton lirinë.

"Undisputed III: Redemption"
Genre: Action
Release: 2010 June
... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 673 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Quality : biggrin

Një triller psikologjik që ka në qëndër një investigues dhe një agjent të FBI që duan të detyrojnë një terrorist të dyshuar, ti tregojë vendodhjen e tre bombave nukleare të vendosura në USA.

"Watch Unthinkable"
Genre: Drama / Thriller
Release: 2010 June
Length: 1H., 37 ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 657 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/qershor/03

Kyqu
KërKo

Calendar

«  qershor 2010  »
DiMaMeEjPrSh
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz