Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 7 » Righteous kill
18.10.02
Righteous kill

Turk and Rooster, dy detektivë të Departamentit të Policise të New York-ut, të cilët kanë qënë partnerë për një kohë të gjatë tani janë perballë një vrasësi serial, i cili po vret kriminelët sociopat. Ata të dy kanë probleme personale dhe kur fillojnë të bashkëpunojnë me një ekip më të ri Perez dhe Riley, mosmarrëveshjet midis çifteve të kolegëve janë të pashmangshme, veçanarisht tani që Turk po jeton me ish të dashurën e Perez, gjithashtu një detektive për vrasje.

Kiliko këtu për të shikuar Righteous Kill ne HD + Shqip / Click here for Watching this movie in HD + Albanish

Category: Action | Views: 575 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 3.5/4
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz