Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 7 » Ninja Assassin
18.13.07
Ninja Assassin

Raizo është një nga vrasësit më të mëdhenj në botë. Banda Ozunu, një shoqëri sekrete e cila është e panjohur nga të gjithë, megjithese qënja e saj quhet legjendë, e kishte marrë nga rrugët që kur ishte fëmijë dhe e kishte stërvitur që të bëhej një vrasës i pamëshirshëm. Por vrasjet e pamëshirshme që bëheshin dhe pikërisht vrasja e Kirioks e bëjnë atë edhe më të rrezikshëm.

"Ninja Assassin"
Genre: Action / Crime / Drama / Thriller
Release: 2009 November
Length: 1H., 39 min.
Rate: 83%

Pjesa 1 Kiliko Këtu per shikim te pjese së par të Filmit NINJA ASSASSINE në HD + English and Albanish / Click here for watchin Part 1 of movie NINJA ASSASSINE in HD + English and Albanish

Pjesa 1 Kiliko Këtu per shikim te pjese së par të Filmit NINJA ASSASSINE në HD + English and Albanish / Click here for watchin Part 1 of movie NINJA ASSASSINE in HD + English and Albanish

Category: Action | Views: 712 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 4.1/16
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz