Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 2 » AMUSEMENT
00.48.22
AMUSEMENT


 


Një psikopat i njohur si Qeshja sulmon tre vajza, tani të rritura, të cilat i kishte zgjedhur duke u bazuar në fëmijërinë e tyre. Tabitha (Katherine Winnick), Shelby (Laura Breckenridge) dhe Lisa bëhen objekti i një të çmenduri dhe vendosen në rrezik për jetën e tyre.
"Watch Amusement"
Genre: Horror / Thriller
Release: 2009 January
Length: --
Rate: 74%


Category: Horror | Views: 493 | Added by: Hack3r-AdvaN | Rating: 4.0/1
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz