Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 5 » Friday The 13th
00.12.06
Friday The 13th

Një grup të rinjsh vendosin të kalojnë disa ditë pushime në Camp Crystal Lake, ku së shpejti ata do të ndeshen me Jason Voorhees. Kanë kaluar 6 muaj që nga zhdukja e grupit dhe vëllai i njëres prej tyre zbulon se Jason po i vret të gjithë një nga një.

"Friday the 13th"
Genre: Horror
Release: 2009 February
Length: 1H., 37 min.
Rate: 82%

Kiliko këtu për të shikuar Filmin FRIDAY THE 13the në HD + Shqip / Click here for Watching this movie FRIDAY THE 13The in HD + Albanish

Category: Horror | Views: 530 | Added by: Hack3r-AdvaN | Rating: 4.0/1
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz