Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 5 » Alvin and the Chipmunks 2
19.57.34
Alvin and the Chipmunks 2

Yjet e muzikës, Alvin, Simon dhe Teodor tani janë në përkujdesjen e nipit të Dejv, Sevill. Djemtë duhet të fitojnë një konkurs mes bandave muzikore për të ruajtur programin muzikor të shkollës së tyre, duke fituar 25.000 $. Gjatë konkursit ketrushat do të takohen me disa këngëtare të tjera si ata, Vajzat Ketrusha – Britani, Elaonor dhe Xheneta… dhe këtu ngjarjet fillojnë të bëhen më interesante.

Genre: Comedy / Animation / Family / Romance
Release: 2009 December
Length: 1H., 28 min.
Rate: 89%

Kiliko këtu për të shikuar Filmin " Alvin and the Chipmunks " në HD + Shqip dhe Anglisht / Click here for Watching this movie " Alvin and the Chipmunks " in HD + Albanish dhe English

Category: Family | Views: 587 | Added by: Hack3r-AdvaN | Rating: 0.0/0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz