Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 29
Quality : smile

Një lëndë kimike fillon ti transformojë banorët e Ogden Mars, Iowa në psikopatë të dhunshëm. Sherifi David Dutton mundohet të kuptojë çfarë po ndodh… Ai së bashku me gruan dhe dy banorë të tjerë të painfektuar përpiqen të luftojnë për mbijetesë.

"Watch The Crazies (2010)"
Genre: Action / Dram ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 682 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

Quality : biggrin
Një lojë e padrejtë dhe e rrezikshme në ligën e hokejit, e çon atë në një dënim të pazakonshëm. Ai duhet të shërbejë një javë të tërë si Zanë Dhëmbësh, por nëse bën gabime do ti shtohet edhe një javë tjetër, “falas”…

"Watch Tooth Fairy (2010)"
Genre: Fantasy / Comedy
Release: 2010 ... Lexo më shumë »

Category: Comedy | Views: 581 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

Quality : biggrin
Një lojë e padrejtë dhe e rrezikshme në ligën e hokejit, e çon atë në një dënim të pazakonshëm. Ai duhet të shërbejë një javë të tërë si Zanë Dhëmbësh, por nëse bën gabime do ti shtohet edhe një javë tjetër, “falas”…

"Watch Tooth Fairy (2010)"
Genre: Fantasy / Comedy
Release: 2010 ... Lexo më shumë »

Category: Fantasy | Views: 632 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

Quality : smile

Një lëndë kimike fillon ti transformojë banorët e Ogden Mars, Iowa në psikopatë të dhunshëm. Sherifi David Dutton mundohet të kuptojë çfarë po ndodh… Ai së bashku me gruan dhe dy banorë të tjerë të painfektuar përpiqen të luftojnë për mbijetesë.

"Watch The Crazies (2010)"
Genre: Action / Drama ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 707 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

Quality : smile

Një lëndë kimike fillon ti transformojë banorët e Ogden Mars, Iowa në psikopatë të dhunshëm. Sherifi David Dutton mundohet të kuptojë çfarë po ndodh… Ai së bashku me gruan dhe dy banorë të tjerë të painfektuar përpiqen të luftojnë për mbijetesë.

"Watch The Crazies (2010)"
Genre: Action / Drama ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 697 | Added by: Hack3r-EnnI | Date: 10/Maj/29

Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz