Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 02


 


Një psikopat i njohur si Qeshja sulmon tre vajza, tani të rritura, të cilat i kishte zgjedhur duke u bazuar në fëmijërinë e tyre. Tabitha (Katherine Winnick), Shelby (Laura Breckenridge) dhe Lisa bëhen objekti i një të çmenduri dhe vendosen në rrezik për jetën e tyre.
"Watch Amusement"
Genre: Horror / Thriller ... Lexo më shumë »
Category: Horror | Views: 513 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/02
Viti 2154… banues të Tokës kërkojnë në planetin Pandora një metal të çmuar dhe janë të gatshëm të sundojnë dhe të shkatërrojnë kulturën e vendasve Navi, një rracë që të kujton Indianët e Amerikës. Përpara shkatërrimit përfundimtar do të mundohen ti bindin të ikin vetë duke u dërguar Avatarin e një veterani lufte.
Alegori politike ... Lexo më shumë »
Category: Adventure | Views: 1338 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/02

Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz