Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 05

Michael Myers është ende i lirë dhe më i rrezikshëm se kurrë. Laurie Strode dërgohet menjëherë në spital për t’u trajtuar nga plagët e krijuara nga vellai i saj një orë më parë. Megjithatë Michael nuk është shumë larg dhe do të vazhdojë vrasjet e tija në këtë Halloween derisa ai merr motrën e tij të gjithën për vete.

"Watch Halloween II"
Genre: H ... Lexo më shumë »

Category: Thriller | Views: 589 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Historia fillon me Gokun, i cili kërkon të mbledhë të shtatë topat e dragoit. Nga këto ai ka vetëm një, në mënyrë që të parandalojë të keqen meqë Piccolo do ti të përdorë topat e dragoit për të kontrolluar botën. Goku do të bëjë të pamundurën për ti marrë para Piccolos.

... Lexo më shumë »

Category: Animation | Views: 540 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Yjet e muzikës, Alvin, Simon dhe Teodor tani janë në përkujdesjen e nipit të Dejv, Sevill. Djemtë duhet të fitojnë një konkurs mes bandave muzikore për të ruajtur programin muzikor të shkollës së tyre, duke fituar 25.000 $. Gjatë konkursit ketrushat do të takohen me disa këngëtare të tjera si ata, Vajzat Ketrusha – Britani, Elaonor dhe Xheneta… dhe këtu ngjarje ... Lexo më shumë »

Category: Family | Views: 608 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Ngjarjet ndodhin në Irak, gjatë pushtimit në vitin 2003 ku Komandanti Roy Miller dhe ushtarët e tij duhet të gjejnë armët e shkatërrimit në masë të cilat justifikonin praninë e trupave amerikanë aty. Veterani i CIA, Marty i thotë Miller që nuk ekziston asnjë armë e tillë dhe ato janë vetëm një justifikim për Amerikën që të instalojë pompat e naftës në Irak. Mil ... Lexo më shumë »

Category: Action | Views: 646 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Jemi në shekullin e 21 por Zotat e Malit Olimp ekzistojnë akoma dhe nuk janë aspak të kënaqur. Vetëtimat e Zeusit janë vjedhur dhe Percy është i dyshuari kryesor. Edhe më shumë shqetësuese është zhdukja e nënës së Percy. Ndërkohë që Percy e gjen veten mes zemërimit të Zotave ai dhe shokët e tij përpiqen të gjejnë hajdutin e vërtetë, të shpëtojnë mamanë e tij dh ... Lexo më shumë »

Category: Adventure | Views: 577 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Një grup të rinjsh vendosin të kalojnë disa ditë pushime në Camp Crystal Lake, ku së shpejti ata do të ndeshen me Jason Voorhees. Kanë kaluar 6 muaj që nga zhdukja e grupit dhe vëllai i njëres prej tyre zbulon se Jason po i vret të gjithë një nga një.

"Friday the 13th"
Genre: Horror
Release: 2009 February
Length: 1H., 37 min.
Rat ... Lexo më shumë »

Category: Horror | Views: 552 | Added by: Hack3r-AdvaN | Date: 10/Maj/05

Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz