Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 7 » A Perfect Getawey
22.48.08
A Perfect Getawey

Cliff dhe Cydney janë një çift i ri që pëlqejnë aventurat dhe janë duke festuar muajin e tyre të mjaltit në një ndër plazhet më të bukura dhe të vetmuara të Hawaiit. Duke udhëtuar në natyrën e egër, në shtegje të izoluar, ata besojnë se kanë gjetur parajsën. Por kur çifti takon një grup ekskursionistësh të frikësuar, të cilët diskutojnë rreth vrasjes së një çifti të sapomartuar në ishull, ata fillojnë të mendojnë nëse duhet të kthehen pas ose jo.

Të pasigurt nëse duhet të qëndrojnë apo t’ia mbathin, Cliff Dhe Cydney bashkohen me dy çifte të tjerë, por gjërat fillojnë të shkojnë tmerrësisht keq. Larg civilizimit apo ndihmës, çdokush fillon të duket si një kërcënim dhe askush nuk di se kujt t’i besojë. Parajsa bëhet ferri në tokë, ndërsa beteja për mbijetesë fillon…

"Watch A Perfect Getaway"
Genre: Horror / Thriller
Release: 2009 August
Length: 1H., 37 min.
Rate: 77%

Kiliko këtu për të shikuar Filmin A PREFECT GETAWAY në HD + Shqip dhe Anglisht / Click here for Watching this movie A PREFECT GETAWAY in HD + Albanish dhe English

Category: Thriller | Views: 679 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 2.5/2
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz