Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 7 » Final Destination 4
22.40.27
Final Destination 4

Gjatë ditës së garave të makinave që në fakt duhej të ishte me shumë aksion dhe emocionuese, Nik O’Banon ka një parashikim të tmerrshëm: një grumbull ngjarjesh të çuditshme shkaktojnë karambole masive makinash. Makinat e djegura shpërthejnë dhe fragmentet vrasin dhunshëm shokët e tij, ndersa pjesa e sipërme e shkallëve ku rri ulur rrëshket dhe e shtyp. Duke u zgjuar nga kjo ëndërr e tmerrshme, Nik-un e përfshin paniku dhe bind të dashurën e tij, Lorin dhe shokët e tij, Xhanet dhe Hand, të ikin… sekonda para se të bëhet realitet ëndrra e tij e tmerrshme. Duke besuar se kanë mashtruar vdekjen, katër shokët përballojne ndryshe jetën. Por për fat të keq për Nik-un dhe Lori-n, ky ishte vetëm fillimi. Ndërkohë që shenjat paralajmëruese të Nik-ut vazhdojnë dhe të mbijetuarit e perplasjes fillojnë të vdesin një nga një me më shume mënyra torturuese, Nik-u duhet të gjejë mënyren të mashtrojë njeherë e përgjithmonë vdekjen, para se të arrijë dhe për te ora e tmerrshme.

"Watch Final Destination 4"
Genre: Horror / Thriller
Release: 2009 August
Length: 1H., 22 min.
Rate: 75%

Kiliko këtu për të shikuar Filmin FINAL DESTINATION në HD + Shqip dhe Anglisht / Click here for Watching this movie FINAL DESTINATION 4 in HD + Albanish dhe English

Category: Thriller | Views: 598 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 4.0/1
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz