Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 5 » Halloween II
20.10.42
Halloween II

Michael Myers është ende i lirë dhe më i rrezikshëm se kurrë. Laurie Strode dërgohet menjëherë në spital për t’u trajtuar nga plagët e krijuara nga vellai i saj një orë më parë. Megjithatë Michael nuk është shumë larg dhe do të vazhdojë vrasjet e tija në këtë Halloween derisa ai merr motrën e tij të gjithën për vete.

"Watch Halloween II"
Genre: Horror / Thriller
Release: 2009 August
Length: 1H., 41 min.
Rate: 75%

Pjesa 1 Kiliko Këtu per shikim te pjese së par të Filmit " Halloween II " në HD + Anglish dhe Shqip / Click here for watchin Part 1 of movie " Halloween II " in HD + English and Albanish

Pjesa 2 Kiliko Këtu per shikim te pjese së par të Filmit " Halloween II " në HD + Anglish and Shqip / Click here for watchin Part 2 of movie " Halloween II " in HD + English dhe Albanish

Category: Thriller | Views: 582 | Added by: Hack3r-AdvaN | Rating: 2.5/2
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz