Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 17 » Iron Man 2
20.52.56
Iron Man 2
  Quality : biggrin

E gjithë bota është në dijeni të jetës së dyfishtë si superheroi i armatosur Iron Man të bilionerit Tony Start (Robert Downey Jr.) dhe atij i duhet të përballet me presionin e qeverisë, shtypit dhe publikut për të ndarë teknologjinë e tij me ushtrinë. Kundra dëshirës së tij Stark do detyrohet ta ndajë me të tjerët shpikjen e tij për të mposhtur armiq të fuqishëm.

"Watch Iron Man 2"
Genre: Action / Adventure / Thriller / Sci-Fi
Release: 2010 April
Length: 2H., 4 min.

" Iron Man 2 " Part 1 ( Pjesa 1 )

" Iron Man 2 " Part 2 ( Pjesa 2 )

Category: Adventure | Views: 683 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 4.0/1
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz