Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 7 » Law Abiding Citizen
18.19.40
Law Abiding Citizen

Filmi flet për një njeri, i cili 10 vjet pasi gruaja dhe vajza e saj vriten brutalisht, kthehet për të vendosur drejtësi kundër vrasësve. Hakmarrja e tij nuk rrezikon vetëm njeriun që pati mëshirë për vrasësit por edhe sistemin dhe gjithë qytetin.

"Law Abiding Citizen"
Genre: Drama / Thriller
Release: 2009 October
Length: 1H., 48 min.
Views: 0
Rate: 79%

Kiliko këtu për të shikuar Filmin Law Abiding Citizen ne HD + Shqip / Click here for Watching this movie in HD + Albanish

Category: Thriller | Views: 540 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 1.7/3
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz