Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 7 » Paranormal Activity
18.04.49
Paranormal Activity

Kur një çift të rinjsh hyjnë në një shtëpi të re, në provincë, që në pamje të parë dukej shumë e qetë, ato fillojnë të shqetësohen nga një prezencë që nuk është demonike por shumë aktive në naten e zezë. Kjo prezencë duket të interesohet më shumë për Keitin një studente, e cila në tërë jetën e saj ndjente se diçka nuk e linte rehat. Mika i dashuri i saj harxhon një shumë të madhe parash për të zbuluar se çështë kjo prezencë që lëviz naten kur ato flenë gjumë. Ato vendosin kamera në dhomën e tyre për të analizuar më tej këtë fenomen. Gjërat fillojnë të bëhen më të acaruara dhe jeta e tyre të mos ngjasojë kurrë si më pare…

"Watch Paranormal Activity"

Genre: Horror / Mystery / Thriller
Release: 2009 October
Length: 1H., 26 min.
Rate: 64%

Kiliko këtu për të shikuar Filmin Paranormal Activity ne HD + Shqip / Click here for Watching this movie in HD + Albanish

Category: Thriller | Views: 595 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 2.8/2
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz