Portali | Regjistrohu | Identifikohu HT-Chat | Translate page to English
Site menu
Section categories
Kids [0]
Family [4]
Action [18]
Horror [12]
Thriller [19]
Fantasy [7]
Comedy [3]
Romance [2]
Animation [1]
Adventure [8]
Documentary [0]
Tag Board
200
Kyqu
Statistics

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
KërKo

Main » 2010 » Maj » 7 » The collector
18.06.27
The collector

Pas një kohe të gjatë në burg, Arkin (Josh Stewart) e mbaron dënimin dhe gjen punë si mekanik. Megjithatë ai vendos të vjedhë pronarin e tij që të mund të paguajë ish-gruan e tij (Daniella Alonso). Gjatë përpjekjes për të vjedhë shtëpinë e pronarit të tij ai së bashku me familjen e pronarit e gjejnë vetën në mëshirën e “The Collector”. Shtëpia kthehet në një labirint të mbushur me kurthe. Skenari është shkruar nga Marcus Dunstan, i cili ka shkruar gjithashtu Feast dhe Saw IV.

"Watch The Collector"
Genre: Crime / Horror / Thriller
Release: 2009 July
Length: 1H., 28 min.
Rate: 80%

Pjesa 1 Kiliko Këtu per shikim te pjese së par të Filmit The collector në HD + English and Albanish / Click here for watchin Part 1 of movie The Collector in HD + English and Albanish

Pjesa 2 Kiliko Këtu per shikim te pjese së Dytë të Filmit The collector në HD + English and Albanish / Click here for watchin Part 2 of movie The Collector in HD + English and Albanish

Category: Thriller | Views: 624 | Added by: Hack3r-EnnI | Rating: 2.9/2
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kyqu
KërKo

Calendar

«  Maj 2010  »
DiMaMeEjPrSh
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Online

Vizitort në web 1
Vizitor: 1
Antar: 0
Vizitor's

Chat Box

[ Copy this | Full Size ]
Block title
Vista Style Menu
 
 
 
 
 
 
 

.:: (( Hack - TeaM )) ::.  Staff  Contact hack-team-ks@hotmail.com    Copyright  ©  2020

                                                                                                      Site created in uCoz